Aylla_002

Co je AYLLA?

Roky vytváříme v Pardubicích ale i po celé ČR podmínky pro rozvoj lezení. Naše síla teče do dětí, na kterých se toho spoustu naučíme a část pak předáváme i dospělým.

Od začátku stěny v sokole jsme hledali cosi, co nás spojí. Nejde o pohyb. Máme společné prožitky, cvičíme jógu, nosíme barefootky. Hledali jsme vnitřní souvztažnost především k duchu a smyslu všeho. Nejsme jen poskytovatelé chytů na stěně. Jsme součástí vás, vy jste součástí nás. Slovo aylla je odvozeno ze starého jazyka Inků. Aylla je označení pro komunitu lidí s podobným myšlením a cítěním, vyznávající podobné principy a hodnoty.

Základním prvkem loga je křivka (tkanička/lano) se schopností měnit se do libovolného tvaru. Harmoničnost, život, hravost, neukončenost, neustálý vývoj, posun vpřed a dál – jak fyzický, tak duchovní.

Kruh reprezentuje nepřetržitý koloběh života, smrti a znovuzrození, stejně jako menší změny, například probuzení a snění, přijímání potravy a vylučování, nádech a výdech. Představuje celou věčnost a celý vesmír. Lze ho používat jako metaforu dokonalosti, harmonie nebo myšlení, mentality. Aylla je kruh a kruh je aylla. Jedno přechází volně v druhé, jedná se o jakousi dvojjedinost slova a symbolu.

Aylla_001

Aylla_002

Aylla_003

Aylla_004

Aylla_005

Aylla_006

Aylla_007

Novinky a články

Sledujte nás na facebooku a nenechte si ujít zajímavosti a fotky z našich akcí

Akce s Ayllou

tréninkovka tým Rady, tipy, kalendář pro tréninkovku
PARKOURové a LEZECKÉ příměstské tábory 2020 Parkourový, lezecký nebo kombinovaný příměstský tábor. Intenzivní týden plný parkouru nebo lezení nebo obojího, her, rozmanitých pohybů, výletů.
108 pozdravů slunci 21. června v 18:00 na Báře.

Bosý bod

boulderzavody