aylla-view

„Žijeme pohybem, nemáme hranice.“

Prednaska_01

Uskupení Aylla je složeno z lidí pro které je pohyb a práce s dětmi přirozeností. Kromě lezení se věnujeme i aktivitám s lezením propojenými jako je jóga, parkour, calisthenika a komplexní práce s tělem. Naším mottem je namísto tvrdého drillu z pozice trenéra komunikace, pochopení možností a limitů vlastního těla a důraz na respekt mezi žáky a jejich trenéry. S praktickými zkušenostmi našich trenérů a instruktorů z oblasti zážitkové pedagogiky a teambuildingu probíhají naše hodiny a jednotlivé kroužky v netradičním duchu. Díky pozitivním reakcím od dětí, rodičů, škol i jednotlivých lezců věříme, že v tomto neustále se vyvíjejícím sportu držíme tempo a plně reagujeme na nové trendy a možnosti.

Kromě výše uvedeného se aktivně podílíme na vývoji lezení a boulderingu na celorepublikové úrovni. Jsme spolupořadateli Českého poháru v boulderingu a dětské série Boulderděti, která tento pohár doprovází, účastníci mezinárodních lezeckých workshopů a praktických kurzů.

Pravidelnými soustředěními ve skalách pak sdílíme generační zkušenosti a pokračujeme v odkazu českých horolezců.

Aylla tým v celé své kráse

face Pítrs

Pítrs

Lezení, Aylla team, Workout

Motivace. To je to slovo, které se snažím rozklíčovat, ať už u dětí nebo dospělých. Proč to či ono vlastně dělat? K čemu mi to je? Jsem lezec, proč mi nestačí jen lézt? Mým úkolem je pomoci všem bez rozdílu věku přijít na odpověď. Nezajímá mě specializace, která v očích společnosti dává možnost cítit se výš než ostatní. Vše je propojené a pohyb nezná omezení. Ani já se v tomto směru neomezuji. Snažím se motivovat, rozhýbávat mládí a ty, co si myslí že už je na to pozdě. Jestli se chcete vydat na společnou cestu, která sice nemá konec, ale zato jí provází síla a obratnost, jste u mě na správné adrese.

face Míša

Míša

Lezení, Aylla team

Ve dvaceti jsem vstoupila do lezeckého světa a už z něj nevystoupila. Začala jsem se zajímat o tréninkové metody a přístupy. Již léta se podílím na vytvoření dětské a mládežnické lezecké komunity v Pardubicích. Díky této možnosti předávám dál své zkušenosti v roli trenéra.
Učím a předávám to, co vyzkouším sama na sobě!!!

face Honza

Honza

Lezení, Aylla team

Od malička jsem využíval svoje tělo na maximum v různých sportech. Lezení si mě našlo až okolo mých 18 let, časem přišla jóga a přirozený přístup k pohybu a životu.
Život a pohyb jsou pro mě stejná slova. Vzbuzuji v lidech otázky otázky, jak přemýšlet o sobě při lezení či jiném pohybu. Snad lidi inspiruji. Snažím se neustále zlepšovat zázemí pro pohyb = život.

face Šárka

Šárka

Lezení, Aylla team

„Člověk se narodil proto, aby žil, ne proto, aby se na život připravoval.“ Tímhle heslem se řídím už pár let a přináší mi to samé super věci. To stejné se snažím předávat dětem. Motivovat je k tomu, aby si lezení i cokoliv jiného hlavně užily.
Já sama zbožňuji bouldering a postupně sbírám motivaci k lezení na laně.

face Martin

Martin

Lezení, Aylla team

Veselý text

people

Oli

Jóga, Aylla team

Olivka text

face Luky

Lukáš

Parkour, Aylla team

Nic mě nebaví víc, než poznávat svoje hranice a následně je překročit. Jak v parkouru, tak v životě. Mnoho z nás v tom nevidí rozdíl. Parkour totiž není pouze o tom “běž a skoč”, ale i o přemýšlení, touhou po poznání a v neposlední řadě i o strachu, jehož překonání nám dělá tu největší radost.

people

Tom

Workout, Aylla team

Něco o Brťáčkovi

people

Pepa

Lezení, Aylla team

O Pepovi

martin slezacek2

Martin

Lezení, Aylla team

Od mala jsem byl vychovávaný k lásce a respektu k přírodě. Chození a lezení po horách mi ukazuje „nekonečnost” světa a také neuvěřitelnou sílu lidského těla. Pro výhled sice nemusíte vylézt až na střechu světa, přesto mě to neustále táhne do vertikály. Práce s mladými lidmi mě naplňuje i v mé pedagogické dráze. Při správném vedení neexistuje nic, co bychom nedokázali.

people

Zuzka

Lezení, Aylla team

Zuza Čajík

people

Helča

Lezení, Aylla team

Dlouho jsem hledala sport, který by mě naplňoval a nepřestával udivovat. V lezení jsem přesně tohle našla. Překonávat strach, sama sebe a mít pořád chuť se posouvat dál. Adrenalin, příroda, pohyb, práce s dětmi- spojení práce s koníčkem byl vždy můj sen a v Aylla týmu tomu tak je. Najdete mě jak na kroužku lezení s lanem, tak i na boulderhrách.

Sledujte nás na facebooku a nenechte si ujít zajímavosti a fotky z našich akcí

Akce s Ayllou

108 pozdravů slunci 21. června v 18:00 na Báře.
Skalní soustředění léto 2018 Tradiční letní skalní zážitek. Tentokrát budeme spát a lézt přímo v Adršpašských skalách. Ať již jedeš poprvé nebo po x-té, opět připravíme originální zážitek. Poznáš jedinečné pískovcové lezení.
Příměstské tábory léto 2018 Příměstský tábor = letní pohybové soustředění. Daruj svému tělu zážitek v podobě lezení, parkouru, výlet na skály, hry, poznej nové kámoše.

Bosý bod

boulderzavody