aylla-view

„Žijeme pohybem, nemáme hranice.“

Prednaska_01

Uskupení Aylla je složeno z lidí, pro které je pohyb a práce s dětmi a lidmi přirozeností. Kromě lezení se věnujeme i aktivitám s lezením propojenými jako je jóga, parkour, calisthenika a komplexní práce s tělem. Naším mottem je namísto tvrdého drillu z pozice trenéra komunikace, pochopení možností a limitů vlastního těla a důraz na respekt mezi žáky a jejich trenéry. S praktickými zkušenostmi našich trenérů a instruktorů z oblasti zážitkové pedagogiky a teambuildingu probíhají naše hodiny a jednotlivé kroužky v netradičním duchu. Díky pozitivním reakcím od dětí, rodičů, škol i jednotlivých lezců věříme, že v tomto neustále se vyvíjejícím sportu držíme tempo a plně reagujeme na nové trendy a možnosti.

Kromě výše uvedeného se aktivně podílíme na vývoji lezení a boulderingu na celorepublikové úrovni. Jsme spolupořadateli Českého poháru v boulderingu a dětské série Boulderděti, která tento pohár doprovází, účastníci mezinárodních lezeckých workshopů a praktických kurzů.

Pravidelnými soustředěními ve skalách pak sdílíme generační zkušenosti a pokračujeme v odkazu českých horolezců.

Aylla tým v celé své kráse

face Pítrs

Pítrs

Lezení, Aylla team, Workout

Motivace. To je to slovo, které se snažím rozklíčovat, ať už u dětí nebo dospělých. Proč to či ono vlastně dělat? K čemu mi to je? Jsem lezec, proč mi nestačí jen lézt? Mým úkolem je pomoci všem bez rozdílu věku přijít na odpověď. Nezajímá mě specializace, která v očích společnosti dává možnost cítit se výš než ostatní. Vše je propojené a pohyb nezná omezení. Ani já se v tomto směru neomezuji. Snažím se motivovat, rozhýbávat mládí a ty, co si myslí že už je na to pozdě. Jestli se chcete vydat na společnou cestu, která sice nemá konec, ale zato jí provází síla a obratnost, jste u mě na správné adrese.

face Míša

Míša

Lezení, Aylla team

Ve dvaceti jsem vstoupila do lezeckého světa a už z něj nevystoupila. Začala jsem se zajímat o tréninkové metody a přístupy. Již léta se podílím na vytvoření dětské a mládežnické lezecké komunity v Pardubicích. Díky této možnosti předávám dál své zkušenosti v roli trenéra.
Učím a předávám to, co vyzkouším sama na sobě!!!

face Honza

Honza

Lezení, Aylla team

Od malička jsem využíval svoje tělo na maximum v různých sportech. Lezení si mě našlo až okolo mých 18 let, časem přišla jóga a přirozený přístup k pohybu a životu.
Život a pohyb jsou pro mě stejná slova. Vzbuzuji v lidech otázky otázky, jak přemýšlet o sobě při lezení či jiném pohybu. Snad lidi inspiruji. Snažím se neustále zlepšovat zázemí pro pohyb = život.

face Šárka

Šárka

Lezení, Aylla team

„Člověk se narodil proto, aby žil, ne proto, aby se na život připravoval.“ Tímhle heslem se řídím už pár let a přináší mi to samé super věci. To stejné se snažím předávat dětem. Motivovat je k tomu, aby si lezení i cokoliv jiného hlavně užily.
Já sama zbožňuji bouldering a postupně sbírám motivaci k lezení na laně.

face Martin

Martin

Lezení, Aylla team

Veselý dobrý den

Oli

Oli

Jóga, Aylla team

Jóga se stala mou láskou od první chvíle a na své síle nic neztratila, to spíš naopak. Pozoruji,co všechno dokáže, a vidím, že umí lidem poladit těla, aby se i jejich duši dobře bydlelo, propojuje nás se sebou a mezi sebou navzájem, i se zemí a s nebem. Jóga způsobuje radost. A taky závislost!

brták face

Tom

Workout, Aylla team

Movement nerd

people

Pepa

Lezení, Aylla team

O Pepovi

martin slezacek2

Martin

Lezení, Aylla team

Od mala jsem byl vychovávaný k lásce a respektu k přírodě. Chození a lezení po horách mi ukazuje „nekonečnost” světa a také neuvěřitelnou sílu lidského těla. Pro výhled sice nemusíte vylézt až na střechu světa, přesto mě to neustále táhne do vertikály. Práce s mladými lidmi mě naplňuje i v mé pedagogické dráze. Při správném vedení neexistuje nic, co bychom nedokázali.

people

Zuzka

Lezení, Aylla team

Zuza Čajík

Sledujte nás na facebooku a nenechte si ujít zajímavosti a fotky z našich akcí

Akce s Ayllou

108 pozdravů slunci 21. června v 18:00 na Báře.
Skalní soustředění léto 2018 Tradiční letní skalní zážitek. Tentokrát budeme spát a lézt přímo v Adršpašských skalách. Ať již jedeš poprvé nebo po x-té, opět připravíme originální zážitek. Poznáš jedinečné pískovcové lezení.
Příměstské tábory léto 2018 Příměstský tábor = letní pohybové soustředění. Daruj svému tělu zážitek v podobě lezení, parkouru, výlet na skály, hry, poznej nové kámoše.

Bosý bod

boulderzavody