aylla-view

„Žijeme pohybem, nemáme hranice.“

Prednaska_01

Uskupení Aylla je složeno z lidí, pro které je pohyb a práce s dětmi a lidmi přirozeností. Kromě lezení se věnujeme i aktivitám s lezením propojenými jako je jóga, parkour, calisthenika a komplexní práce s tělem. Naším mottem je namísto tvrdého drillu z pozice trenéra komunikace, pochopení možností a limitů vlastního těla a důraz na respekt mezi žáky a jejich trenéry. S praktickými zkušenostmi našich trenérů a instruktorů z oblasti zážitkové pedagogiky a teambuildingu probíhají naše hodiny a jednotlivé kroužky v netradičním duchu. Díky pozitivním reakcím od dětí, rodičů, škol i jednotlivých lezců věříme, že v tomto neustále se vyvíjejícím sportu držíme tempo a plně reagujeme na nové trendy a možnosti.

Kromě výše uvedeného se aktivně podílíme na vývoji lezení a boulderingu na celorepublikové úrovni. Jsme spolupořadateli Českého poháru v boulderingu a dětské série Boulderděti, která tento pohár doprovází, účastníci mezinárodních lezeckých workshopů a praktických kurzů.

Pravidelnými soustředěními ve skalách pak sdílíme generační zkušenosti a pokračujeme v odkazu českých horolezců.

Aylla tým v celé své kráse

face Pítrs

Pítrs Martinec

Lezení, Parkour, Workout

Motivace. To je to slovo, které se snažím rozklíčovat, ať už u dětí nebo dospělých. Proč to či ono vlastně dělat? K čemu mi to je? Jsem lezec, proč mi nestačí jen lézt? Mým úkolem je pomoci všem bez rozdílu věku přijít na odpověď. Nezajímá mě specializace, která v očích společnosti dává možnost cítit se výš než ostatní. Vše je propojené a pohyb nezná omezení. Ani já se v tomto směru neomezuji. Snažím se motivovat, rozhýbávat mládí a ty, co si myslí že už je na to pozdě. Jestli se chcete vydat na společnou cestu, která sice nemá konec, ale zato jí provází síla a obratnost, jste u mě na správné adrese.

míša face

Míša Zozuláková

Lezení

Ve dvaceti jsem vstoupila do lezeckého světa a už z něj nevystoupila. Začala jsem se zajímat o tréninkové metody a přístupy. Již léta se podílím na vytvoření dětské a mládežnické lezecké komunity v Pardubicích. Díky této možnosti předávám dál své zkušenosti v roli trenéra.
Učím a předávám to, co vyzkouším sama na sobě!!!

vítek face

Vítek Kadlec

Parkour

Pluju vzduchem, skáču, rotuju, dělám, co mě baví.

face Honza

Honza Zozulák

Lezení, Parkour

Od malička jsem využíval svoje tělo na maximum v různých sportech. Lezení si mě našlo až okolo mých 18 let, časem přišla jóga a přirozený přístup k pohybu a životu.
Život a pohyb jsou pro mě stejná slova. Vzbuzuji v lidech otázky otázky, jak přemýšlet o sobě při lezení či jiném pohybu. Snad lidi inspiruji. Snažím se neustále zlepšovat zázemí pro pohyb = život.

face Šárka

Šárka Smékalová

Lezení

„Člověk se narodil proto, aby žil, ne proto, aby se na život připravoval.“ Tímhle heslem se řídím už pár let a přináší mi to samé super věci. To stejné se snažím předávat dětem. Motivovat je k tomu, aby si lezení i cokoliv jiného hlavně užily.
Já sama zbožňuji bouldering a postupně sbírám motivaci k lezení na laně.

face Martin

Martin Veselý

Lezení,

Veselý dobrý den

Oli

Oli Zítová

Jóga

Jóga se stala mou láskou od první chvíle a na své síle nic neztratila, to spíš naopak. Pozoruji,co všechno dokáže, a vidím, že umí lidem poladit těla, aby se i jejich duši dobře bydlelo, propojuje nás se sebou a mezi sebou navzájem, i se zemí a s nebem. Jóga způsobuje radost. A taky závislost!

brták face

Tom Brt

Workout, Parkour

Movement nerd

people

Pepa Cach

Lezení

Prolézám životem, bez ohledu na věk výš a výš.

martin slezacek2

Martin Slezáček

Lezení

Od mala jsem byl vychovávaný k lásce a respektu k přírodě. Chození a lezení po horách mi ukazuje „nekonečnost” světa a také neuvěřitelnou sílu lidského těla. Pro výhled sice nemusíte vylézt až na střechu světa, přesto mě to neustále táhne do vertikály. Práce s mladými lidmi mě naplňuje i v mé pedagogické dráze. Při správném vedení neexistuje nic, co bychom nedokázali.

people

Zuzka Čajková

Lezení

Zuza Čajík

Sledujte nás na facebooku a nenechte si ujít zajímavosti a fotky z našich akcí

Akce s Ayllou

tréninkovka tým Rady, tipy, kalendář pro tréninkovku
PARKOURové a LEZECKÉ příměstské tábory 2020 Parkourový, lezecký nebo kombinovaný příměstský tábor. Intenzivní týden plný parkouru nebo lezení nebo obojího, her, rozmanitých pohybů, výletů.
108 pozdravů slunci 21. června v 18:00 na Báře.

Bosý bod

boulderzavody