Teambuilding

 • Kdekoliv
 • Kdykoliv
 • Ve dne, v noci

Teambuildingovou akci můžete využít pro nastartování nového týmu, po větších změnách ve společnosti, nebo prostě jen pro zefektivnění práce stávajícího kolektivu.

Před samotným začátkem akce si zjistíme vaše přání, představy, slabé stránky. Na ty následně sestavujeme aktivity na míru.

 • Odjíždíme na vybrané místo a trávíme společně několik dní v přírodě. Klienti mají možnost se setkat mimo jejich obvyklé prostředí. Vybíráme takovou lokalitu a program, aby na něj klienti rádi vzpomínali a zažili něco, k čemu se třeba sami neodváží. Fyzická i psychická náročnost aktivit je nastavena dle přání, jako jednotlivec i tým si můžete sáhnout na dno.

  Všichni musí a zpravidla už i chtějí spolupracovat a pomáhat si….
  “když se mi něco nezdá, nebude fungovat ani tým…”
  “..schopnost si udržet i v absurdních situacích klid…”
  “…setkat se někde jinde, v přírodě…”

 • Zážitkový půl den až den, který je založen na lezení a proložen dalšími aktivitami – parkour, joga, týmové hry, venkovní aktivity, a podobně. Lezení buduje v lidech navzájem důvěru. Pokud mám s někým lézt, musím mu věřit. Tým má možnost se pravidelně setkávat při aktivitě, která účastníky baví.

  Při sportu se odhalí silné a slabé stránky. V průběhu akce se klienti zbavují strachu a otevírají se ostatním. Cílem kurzu je i uvolnění zúčastněných ze zaběhnutých rituálů formou aktivního odpočinku.

 • Můžeme se setkávat pravidelně a společně dosahovat změn a cílů. Může jít o vstupy do vašich pracovních/tréninkových časů, nebo o překvapení. Jde čistě o individiuálně připravované akce.

Kde u nás najdete teambuilding?

TJ Sokol

Jiráskova 29, 530 02 Pardubice

Více informací

H-centrum

Kurzy pro děti a dospělé
St. Hradiště 197, 533 52 Pardubice

Více informací

Novinky a články

Sledujte nás na facebooku a nenechte si ujít zajímavosti a fotky z našich akcí

Akce s Ayllou

108 pozdravů slunci 21. června v 18:00 na Báře.
Skalní soustředění léto 2018 Tradiční letní skalní zážitek. Tentokrát budeme spát a lézt přímo v Adršpašských skalách. Ať již jedeš poprvé nebo po x-té, opět připravíme originální zážitek. Poznáš jedinečné pískovcové lezení.
Příměstské tábory léto 2018 Příměstský tábor = letní pohybové soustředění. Daruj svému tělu zážitek v podobě lezení, parkouru, výlet na skály, hry, poznej nové kámoše.

Bosý bod

boulderzavody